Promocje
Pościel Premium Simona by Eva Minge 160x200
Pościel Premium Simona by Eva Minge 160x200
299,00 zł 219,00 zł
szt.
Pościel Premium Stella by Eva Minge 220x200
Pościel Premium Stella by Eva Minge 220x200
369,00 zł 273,00 zł
szt.
Pościel Premium Sylvia by Eva Minge 220x200
Pościel Premium Sylvia by Eva Minge 220x200
369,00 zł 273,00 zł
szt.
Pościel Premium Selena by Eva Minge 160x200
Pościel Premium Selena by Eva Minge 160x200
299,00 zł 219,00 zł
szt.
Pościel Premium Stella by Eva Minge 160x200
Pościel Premium Stella by Eva Minge 160x200
299,00 zł 219,00 zł
szt.
Pościel Premium Sylvia by Eva Minge 160x200
Pościel Premium Sylvia by Eva Minge 160x200
299,00 zł 219,00 zł
szt.
Pościel Premium Selena by Eva Minge 220x200
Pościel Premium Selena by Eva Minge 220x200
369,00 zł 273,00 zł
szt.
Pościel Premium Sophia by Eva Minge 160x200
Pościel Premium Sophia by Eva Minge 160x200
299,00 zł 219,00 zł
szt.
Pościel Premium Sophia by Eva Minge 220x200
Pościel Premium Sophia by Eva Minge 220x200
369,00 zł 273,00 zł
szt.
Pościel Premium Simona by Eva Minge 220x200
Pościel Premium Simona by Eva Minge 220x200
369,00 zł 273,00 zł
szt.
Producenci

Kanapa i Fotele | Komplety

Narzuta na kanapę

Narzuta na kanapę musi zapewniać zarówno atrakcyjny wygląd, jak i komfort użytkowania. Dzięki wykonaniu z odpowiednich materiałów będzie ona bardzo przyjemna w dotyku. Narzuty na kanapy są dostępne w różnych odmianach i stylach, dzięki czemu można znaleźć wśród nich coś pasującego do każdego pomieszczenia.

Narzuty na kanapy

Narzuty na kanapy to istotny element tych mebli. Z jednej strony wpływają na komfort użytkowania kanapy, dlatego warto wybrać produkt przyjemny w dotyku. Z drugiej wpływają na wygląd nie tylko samego mebla, ale również całego pomieszczenia.

Narzuta na fotel

Odpowiednio dobrana narzuta na fotel pozwala na ciekawe urozmaicenie wyglądu takich mebli. W ofercie znaleźć można narzuty wykonywane z różnych materiałów i w odmiennych wariantach kolorystycznych. Oprócz tego narzuta wpływa na ogólny komfort korzystania z fotela.

Narzuty na kanapę i fotele

Dzięki odpowiednio dobranej narzucie zarówno kanapa jak i fotel może nabrać zupełnie nowego charakteru. Narzuta wpływa na wygląd zarówno samych mebli, jak i całego pomieszczenia. Warto zatem wybrać coś pasującego do interesującego nas akurat stylu.

Narzuty na fotele

Dobry fotel musi zarówno ładnie wyglądać, jak i zapewniać nam komfort w codziennym użytku. Odpowiednio dopasowana do niego narzuta znacznie może zwiększyć jego walory w każdym z tych względów. Z jednej strony wzbogaci ona wygląd tego mebla, a z drugiej sprawi, że będzie on jeszcze przyjemniejszy dla użytkownika.

Komplet narzut na kanapę i fotele

Wybierając narzuty na fotel i kanapę warto zadbać o to, aby pasowały one do siebie i jednocześnie zapewniały nam maksymalny poziom komfortu w codziennym użytku. Komplety narzut na kanapę i fotele są doskonałą propozycją. Wybierając je kupujemy narzuty które idealnie do siebie pasują i podkreślą ciekawy wygląd mebli.

Narzuta na wersalkę

Narzuta to bardzo istotny element każdej wersalki. Dzięki niej mebel prezentuje się znacznie ciekawiej i o wiele lepiej wzbogaca wygląd całego pomieszczenia. Oprócz tego narzuta sprawia, że wersalka jest znacznie wygodniejsza w codziennym użytkowaniu.

Ekskluzywne narzuty na kanapę i fotele

Wybierając odpowiednie narzuty można sprawić, że nawet zwykła kanapa czy fotele będą prezentować się o wiele ciekawiej, a przy tym staną się znacznie wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Ekskluzywne narzuty pozwolą na odmianę nawet prostych mebli.

Nakrycia na kanapy

Nakrycie na kanapę to bardzo istotny element takich mebli. Zapewniają one dużą wygodę w codziennym użytkowaniu i sprawiają, że łatwiej utrzymać mebel w czystości. Oprócz tego ich wygląd ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się kanapa. Z tego powodu warto wybrać coś zarówno wygodnego, jak i odznaczającego się ciekawym wyglądem.

Narzuty na sofy

Szeroki wybór narzut na sofy sprawia, że każdy znajdzie w tej kategorii coś idealnego. Narzuta musi z jednej strony odpowiadać stylowi, jaki chcemy zaprowadzić w danym pomieszczeniu - ma ona wielki wpływ na wygląd mebli. Z drugiej strony powinna być praktyczna i miła w dotyku.

Narzuty na tapczan

Tapczan to mebel, który można całkowicie odmienić dzięki wybraniu odpowiedniej narzuty. Szeroki wybór narzut pozwala na znalezienie czegoś, co zarówno pod względem wyglądu jak i codziennej wygody w stu procentach będzie odpowiadało naszym potrzebom.

Narzuty na wersalkę i fotele

Wersalka i fotele często stanowią podstawowy element salonu. Warto zatem zadbać o to, aby meble te były zarówno wygodne w codziennym użytkowaniu, jak i odznaczały się ciekawym wyglądem. Pomagają w tym narzuty, które mogą sprawić, że nawet proste modele mebli staną się znacznie wygodniejsze i ciekawsze.

Kapa na kanapę

Nawet prosta kanapa może zostać całkowicie odmieniona dzięki dobrze dobranej kapie. W ofercie znaleźć można kapy o bardzo zróżnicowanym wyglądzie, wykonywane z odmiennych materiałów. Wybór zależy jedynie od osobistych preferencji danego użytkownika.

Nakrycia na fotele

Fotel to jeden z podstawowych mebli w salonie czy sypialni. Odpowiednio dopasowane nakrycie sprawi, że mebel ten będzie prezentował się o wiele ciekawiej i wzbogaci każde pomieszczenie. Oprócz tego nakrycia znacznie zwiększają codzienny komfort użytkowania.

Eleganckie narzuty do salonu

Salon to najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w naszych domach. Warto zatem zadbać o jego odpowiedni styl, dzięki zastosowaniu ciekawych narzut do salonu. Dzięki takim dodatkom każde meble w tym pomieszczeniu będą wyglądały o wiele ciekawiej.

Nowoczesne narzuty na fotele

Styl nowoczesny wymaga zastosowania odpowiednich dodatków do mebli. Dzięki nim nawet proste meble mogą wyglądać o wiele ciekawiej i być znacznie wygodniejsze. Nowoczesne narzuty na fotele doskonale pasują do współczesnych trendów w aranżacji wnętrz.

Eleganckie narzuty na kanapę i fotele

Salon powinien być pomieszczeniem odznaczającym się ciekawym, eleganckim stylem. Eleganckie narzuty na kanapę i fotele sprawią, że we wnętrzu tym zapanuje wyjątkowy nastrój. Ponadto znacznie zwiększają one nasz codzienny komfort korzystania z tych rodzajów mebli.

Narzuta na łóżko i fotele

Zarówno w przypadku łóżka jak i foteli narzuta stanowi istotny element, wpływający na wygląd mebli jak i na nasz codzienny komfort. Warto wybierać takie modele, które dobrze pasują do interesującego nas stylu w aranżacji wnętrz, a przy tym zapewnią nam zwykłą wygodę.

Komplet narzut na wersalkę i fotele

Wersalka i fotele muszą odpowiednio do siebie pasować pod względem stylu. Komplet narzut na wersalkę i fotele to propozycja dla osób, które są zachować konsekwencję w aranżacji swoich wnętrz.

Eleganckie narzuty na wersalkę

Wersalka może być jednym z najbardziej eleganckich mebli w naszym domu. Wystarczy wybrać odpowiednio prezentującą się narzutę, aby nadać takim meblom zupełnie nowe oblicze.

 Narzuty na kanapę i fotele

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl