Producenci
Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Inne

Dekoracje 

Budując nowy dom, remontując, kupując mieszkanie, często wyobrażamy sobie jego wnętrze. Staramy się je tak zaaranżować, by oddawało nasz charakter. Czasami zlecamy zaprojektowanie otoczenia profesjonalistom, zrzucając na nich odpowiedzialność za nasze samopoczucie. Często jednak staramy się wyposażyć nasze wyśnione miejsce w sprzęty i dekoracje, które w wyrazisty sposób oddawać będzie nasze pragnienia i estetykę. Wynika to z naszej potrzeby samorealizacji i otaczania się pięknymi przedmiotami.

Figurki

O gustach się nie dyskutuje, warto jednak kierować się pewnymi klasycznymi kanonami w oparciu o które stworzymy piękne wnętrze. Jednym z istotnych aspektów tworzenia przyjaznej do życia przestrzeni jest światło. Od światła i jego barwy zależy nasze samopoczucie. Barwę światła możemy określić jako ciepłą, neutralną, zimną. Stan skupienia światła jako: punktowy, rozproszony. Ze wszystkimi barwami i stanami skupienia światła spotkamy się w naszym domu. W salonie dominujące powinno być neutralne, rozproszone światło, przypominające światło dzienne. W gabinecie, do czytania powinno używać się światła zimnego, w sypialni natomiast relaksującego światła o barwie ciepłej. Barwa zależy od użytej żarówki, natomiast stan skupienia światła od użytej oprawy – lampy. W sypialniach i pokojach dziecięcych świetnie sprawdzają się lampki nocne wykonane z ceramiki, w kolorach zastosowanych firan. Światło to jeden z istotnych elementów dekoracji wnętrz, ale nie jedyny. Istotnym elementem wyposażenia wnętrz są dekoracje z ceramiki.

Galanteria ceramiczna

Dostępna w sklepie galanteria ceramiczna obejmuje asortyment figur ceramicznych o charakterze dekoracyjnym oraz tematycznych związanych z dekoracjami świątecznego stołu. Dekoracje ceramiczne mogą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżowanego wnętrza i nadawać mu charakter. Ich kolekcja będzie się doskonale prezentować w przeszklonym kredensie lub konsoli przyściennej. Figury ceramiczne stanowić mogą również fantastyczny prezent imieninowy, urodzinowy. Bogaty wybór wzorów i form zadowoli także wyszukanego odbiorcę. W okresie świątecznym sklep oferuje wyjątkowe ozdoby świątecznego stołu, które podkreślą wiosenną atmosferę rodzinnego spotkania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl